fbpx

Chirurg stomatolog w Kaliszu

chirurgia stomatologiczna kalisz tanio
chirurg - stomatolog kalisz

Chirurgia stomatologiczna jest jedną z dziedzin medycyny zajmującą się operacyjnym leczeniem zębów i okolic im przyległych. To cała gama zabiegów w obrębie jamy ustnej, którą przeprowadza dentysta chirurg. To nie tylko usuwanie niesfornych zębów, ale również zabiegi przygotowujące jamę ustną do innych procesów. Chirurg dentysta leczy trudne przypadki i specjalizuje się w zabiegach chirurgicznych, dlatego masz pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Jak przeprowadzany jest zabieg?

Niekiedy dochodzi do sytuacji, kiedy zęby i przyległe okolice możemy leczyć jedynie operacyjnie. Zabiegi wykonuje chirurg stomatolog przy pomocy technik klasycznych, a także zaawansowanych technologicznie urządzeń. Zabiegi te przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym.

Profesjonalna chirurgia stomatologiczna w trosce o Twoje bezpieczeństwo!

Twoje bezpieczeństwo i komfort są dla nas priorytetem! Dlatego podczas zabiegów chirurgicznych dbamy o Twoje dobre samopoczucie i przyjazną atmosferę. Przed zabiegiem nasz profesjonalny zespół stomatologów przeprowadza rozmowę na temat planowanego zabiegu, znieczulenia oraz objawach i reakcjach organizmu na znieczulenie. Wiemy, że każdy zabieg chirurgiczny sprawia dyskomfort zarówno dzieciom jak i dorosłym. Bezbolesne wykonanie zabiegu oraz życzliwe podejście do pacjenta minimalizują stres.

Zadbaj o zdrowy uśmiech

Każdy z nas chciałby zatrzymać swoje uzębienie do końca życia. Jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że aby móc cieszyć się zdrowym uzębieniem, niezbędne są zabiegi chirurgiczne, które poprawią na lepsze kondycję naszej jamy ustnej. Nie zwlekaj z wizytą w klinice Hollywood Smile. Dzięki rzetelnej i szybkiej diagnozie możesz rozpocząć skuteczne leczenie zębów lub przygotować jamę ustną do dalszych specjalistycznych zabiegów.

Chirurg stomatolog przeprowadza szereg zabiegów chirurgicznych

W naszej klinice stomatologicznej przeprowadzamy takie zabiegi chirurgiczne, jak:

  • ekstrakcję zębów (metody klasyczne i chirurgiczne). To zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu jednego lub wielu zębów.
  • usunięcie torbieli okołozębowych. Zabieg przeprowadza się wyniku występowania torbieli, czyli zmian patologicznych, które najczęściej wywołane są przez zapalenie tkanek okołowierzchołkowych zęba.
  • resekcję wierzchołka korzenia zęba chirurg stomatolog podejmuje się w sytuacji, gdy leczenie kanałowe nie przyniosło planowanego efektu. To zdecydowanie mniej bolesna alternatywa dla zabiegu usunięcia zęba.
  • zabiegi podcięcia wędzidełek języka lub warg zaleca się osobom, w szczególności dzieciom, u których wiązadełko jest za krótkie. Tym samym ogranicza zakres ruchowy języka.

Istnieje oczywiście zdecydowanie więcej sytuacji, w których jedynym rozwiązaniem będzie zabieg chirurgiczny. Nie musimy się jednak obawiać, gdyż dzięki fachowej opiece i nowoczesnym technologiom. W Hollywood Smile będzie on bezbolesny i bezpieczny dla naszego zdrowia.

Wszystkie nasze usługi stomatologiczne

[an error occurred while processing this directive]