fbpx

Implantologia Kalisz

Konsultacja 200 PLN – Tomograf GRATIS

implanty zębowe kalisz
implantologia kalisz HS
implanty zebowe kalisz tanio

Implantologia to dziedzina stomatologii, która polega na wypełnianiu braków zębowych poprzez wykorzystanie elementów tytanowych, wszczepów, na których bazie odbudowuje się brakujące zęby na stałe. Osiągamy w ten sposób bardzo dobry efekt funkcjonalny (pacjent bez trudności może mówić czy przeżuwać pokarm), a także estetyczny (wstawione na implantach uzupełnienia dobiera się w taki sposób, by pasowały do uśmiechu pacjenta).

Implantologia pozwala na bardzo estetyczne wypełnienie braków w uzębieniu. Nasz doświadczony zespół stomatologów pomoże Ci w wyborze najlepszej metody działania. Przed podjęciem decyzji o zabiegu, dentysta służy pomocą i radą. Niejednokrotnie rozwiewa wątpliwości oraz informuje o procesie całego zabiegu.

Jak przebiega zabieg wszczepienia implantu?

Tytanowy implant musi zostać wszczepiony w kość szczęki. W tym celu rozcina się dziąsło, odsłania kość i po wykonaniu w niej otworu umieszcza się implant stomatologiczny. Po kilku miesiącach implant ten zrasta się z kością. Kolejnym etapem jest odbudowa zęba na bazie wszczepu. Uzupełnienie dopasowuje się do uśmiechu pacjenta, co sprawia, że trudno odróżnić zęby naturalne od sztucznych.

Implanty zębów umieszcza się w jamie ustnej na jednej wizycie stomatologicznej. Co ważne, pacjent po zabiegu nie wymaga hospitalizacji.

Czym są implanty zębów?

Nowoczesne implanty zębów to tytanowe śruby niewielkich rozmiarów, których celem jest zastąpienie brakującego korzenia zęba. Zastosowanie tutaj znalazł tytan – pierwiastek, który nie jest rozpoznawany przez ludzki organizm w charakterze ciała obcego. Nowy ząb stworzony jest z implantu, korony protetycznej, którą przymocowuje się za pomocą łącznika do implantu. Odbudować możemy jeden ząb lub całe uzębienie. Dzięki zabiegowi wypełniania braków uzębienia nie jeden z pacjentów odzyskał pewność siebie i szczery uśmiech. Przed zabiegiem pacjentowi podaje się znieczulenie miejscowe. Implanty zębów są idealnym rozwiązaniem na piękny i zdrowy uśmiech!

Klinika Hollywood Smile z Turku i z Kalisza oferuje tylko sprawdzone i bezpieczne metody leczenia! Nasz zespół to doświadczeni specjaliści z dziedziny implantologii. Stosujemy bezpieczne systemy implantologiczne. Podczas pracy wykorzystujemy nowoczesne i zaawansowane technologie. To właśnie w naszej klinice, każdy pacjent może liczyć na profesjonalny zabieg wszczepiania implantów poprzedzony konsultacjami implantologicznymi, estetycznymi i protetycznymi. Pomagamy w wyborze najlepszego rozwiązania protetycznego.

Co warto jeszcze wiedzieć?

Jeżeli jesteś już po zabiegu wszczepienia implantów, powinieneś zadbać o właściwą profilaktykę jamy ustnej. Warto wiedzieć, że implanty zębów nie psują się! Jednak nie oznacza to, że nie musisz dbać o uzębienie. O implanty należy dbać równie dobrze, jak o naturalne zęby. Nie zapominaj o codziennym szczotkowaniu i stosowaniu płynów do płukania jamy ustnej. Nie rezygnuj również z wizyt u stomatologa.

Implantologia – nowoczesne implanty zębowe – Turek/Kalisz

Uzupełnienia wstawione na implantach cechują się bardzo dużą trwałością. Są one odporne na próchnicę. Przy odpowiedniej higienie jamy ustnej będą służyć przez bardzo wiele lat. Trzeba również podkreślić, że w przypadku zabiegów implantologicznych, sąsiadujące zęby nie zostają osłabione, jak ma to miejsce np. w przypadku wstawienia mostu. Do największych zalet należy z pewnością duży komfort pacjentów, którzy mogą przeżuwać pokarm, rozmawiać i uśmiechać się bez poczucia dyskomfortu.

Wszystkie nasze usługi stomatologiczne

[an error occurred while processing this directive]