fbpx

Stomatologia estetyczna

piaskowanie-zebow-warszawa-praga-poludnie

Celem tej dziedziny stomatologii jest poprawa wyglądu, uśmiechu i samopoczucia pacjentów. Stomatologia estetyczna w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność. Atrakcyjny wygląd pomaga nam w wielu dziedzinach życia. Sprawia, że jesteśmy zupełnie inaczej odbierani przez otoczenie. Braki w uzębieniu, przebarwienia czy inne problemy, które dotykają naszych zębów mogą psuć nasz wizerunek, a nam samym odbierać komfort codziennego funkcjonowania.

Piękny i zdrowy uśmiech!

Piękny, jasny, promienny uśmiech rodem z Hollywood – z pewnością dodaje nam pewności siebie i ułatwia kontakt w relacjach interpersonalnych, co może przełożyć się m.in. na nasze życie zawodowe.

Stomatologia estetyczna w klinice Hollywood Smile

Oferujemy zabiegi, które podnoszą estetykę stanu uzębienia. Można wśród nich wymienić następujące usługi:

  • Kosmetyczne wypełnienia
  • Konturowanie zębów
  • Licówki
  • Korony i mosty porcelanowe (pełnoceramiczne i na podbudowie cyrkonowej)
  • Wybielanie zębów

Kosmetyczne wypełnienia zębów

Kosmetyczne wypełnienia zębów są najbardziej znaną formą rekonstrukcji zęba zaatakowanego próchnicą. Nasi stomatolodzy wykonują ten zabieg bezboleśnie przy zastosowaniu właściwego znieczulenia. Jak wygląda proces kosmetycznego wypełniania zębów? Po pierwsze ząb objęty próchnicą zostaje oczyszczony. W następnej kolejności stomatolog zajmuje się już wypełnieniem zęba. Kondycja i rodzaj zęba decydują o wyborze różnych materiałów kompozytowych. Gdy wypełnienie znajduje się już na wskazanym zębie, stomatolog nadaje mu właściwy i naturalny kształt oraz gładkość. Na samym końcu ząb zostaje poddany polerowaniu.

Konturowanie zębów

Idealnie równe zęby nie są już tylko marzeniem! Stomatologia estetyczna oferuje sposoby konturowania i korygowania zębów, tak aby sprostać oczekiwaniom pacjentów. Konturowanie zębów jest szybkim i bezbolesnym zabiegiem. Po jednej wizycie stomatologicznej widoczne są efekty wygładzenia, a zęby wyglądają na równe.

Licówki

Licówki są nakładkami, które zakłada się na zęby w celu poprawy wyglądu swoich zębów lub rozwiązania problemów na przykład z niedoskonałym zgryzem. Są rozwiązaniem protetycznym, które najmniej ingeruje w tkanki. Świetnie sprawdzają się podczas drobnych korekt i widocznych problemów uzębienia.

Korony i mosty porcelanowe

Korony i mosty porcelanowe stosujemy w przypadku, gdy naturalny ząb uległ zniszczeniu lub istnieje po nim widoczny ubytek. Wtedy na implancie mocowana jest korona. Stomatolodzy przygotowują plan leczenia, a pacjenci po zabiegu cieszą się na nowo pięknym uśmiechem.

Wybielanie zębów

O biały uśmiech zadbają nasi specjaliści z kliniki Hollywood Smile! Wybielanie zębów stało się jednym z najbardziej popularnych zabiegów estetycznych. Bezboleśnie i szybko zyskasz biały i zdrowy uśmiech.

Dzięki stomatologii estetycznej możemy poprawić nie tylko wygląd zębów, ale także zmienić ich kształt oraz kolor. Gwarantujemy najwyższej jakości usługi poparte wieloletnim doświadczeniem naszych stomatologów.

Wszystkie nasze usługi stomatologiczne

[an error occurred while processing this directive]